Przyjedź na urlop do Władysławowa!

Nawet jeśli w tym roku nie będziesz mógł pojechać do Chorwacji czy też Toskanii, wczasy nad naszym polskim morzem także mogą być niczego sobie. Niemała liczba niewielkich a także większych kurortów zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników. Serdecznie zapraszamy was dzisiaj do pięknego miasteczka nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Kuszące atrakcje Władysławowa
Jeżeli uwielbiacie jeździć na rowerze, niewątpliwie będziecie mogli skorzystać z trasy rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie możecie absolutnie zapomnieć oczywiście o wizycie w rezerwacie Słone Łąki a także w Dolinie Chłapowskiej! Lubiący wylegiwać się na plaży w drodze na piaski w Cetniewie na pewno porobią sobie zdjęcia przy Alei Gwiazd Sportu i… pięknej Koronie Himalajów! Jeśli dopadnie was deszczowa aura, możecie wziąć dzieci do słynnego Muzeum Motyli albo na interesującą wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domu Rybaka. W tym samym obiekcie mieści się również wieża widokowa, ale jeżeli dzieci będą marudzić, można wjechać windą. Podczas słonecznej pogody dzieci prócz pięknej plaży (ciągnącej się na 23 km) z całą pewnością będą chciały zwiedzić Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  oraz domek stojący do góry nogami. Koniecznie zobaczcie z nimi Port Morski! A może skusicie się na wycieczkę statkiem wycieczkowym Kaczątko? Wielbiciele historii, przybywający do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, bez wątpienia odnajdą się w Hallerówce a także Adiutantówce, a jeżeli wybiorą się ciut dalej, do Sławutowa, będą mogli zwiedzić osadę średniowieczną. W niedalekim Swarzewie istnieje możliwość przejść przez Labirynt na polu kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wejść latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Sporo atrakcji jednego dnia? Oczywiście warto tutaj zatrzymać się nieco dłużej. Jeśli chodzi o bazę noclegi Władysławowo posiada bogatą propozycję. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny za nocleg dostępne dla każdego. Położone w pobliżu plaży albo trochę dalej, ale z możliwością transportu, posiadające place zabaw dla dzieci, trampoliny, własne kuchnie, estetycznie umeblowane – tutejsze noclegi dają szansę przyjemnego odpoczynku po całym roku ciężkiej pracy (a także epidemii koronawirusa). Fani prostoty wynajdą tu piękne, drewniane domki w stylu holenderskim i cudowne domki w stylu skandynawskim, a także 4 pola campingowe. Ekskluzywne pensjonaty o najwyższym poziomie skuszą uczestników wyjazdów biznesowych. Przecież noclegi Władysławowo proponuje nie tylko latem, niemniej jednak przez całe 356 dni w roku. Zarezerwuj nocleg już teraz!

Przyjedź na urlop do Władysławowa!
Dzięki bardzo dobrej sieci komunikacyjnej wakacyjny pobyt we Władysławowie jest znacznie bardziej atrakcyjny. Można tutaj bezproblemowo dojechać z każdego zakątka naszej Ojczyzny. Nawet jeżeli zepsuje ci się pojazd, będziecie mogli odstawić go do warsztatu samochodowego, a następnie, korzystając z SKM, szybko znaleźć się w Jastrzębiej Górze bądź na Helu albo pojechać w eskapadę do Sopotu, Gdańska czy Gdyni. Zresztą samo miasteczko, chociaż jest wielkie, też będziesz mógł pozwiedzać pieszo. Jeśli zatem myślisz, gdzie spędzić wakacje, wybierz się do malowniczego Władysławowa – zapewniamy Cię, że nie będziesz się nudzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close