Po zerwaniu warto jest dać sobie trochę luzu.

W bardzo wielu przypadkach, po rozstaniu, mogą pojawić się dylematy: Czy prawidłowo postąpiliśmy, a może to była właśnie ta jedyna? Przecież nie było nam wcale aż tak źle. Jak dalej postąpić? W jaki sposóbmogę odzyskać ukochaną?

Źródło: jak odzyskać byłą kobietę

Na 100% nie działa jakieś magiczne zaklęcie, które spowoduję, iż nasza miłość znów wpadnie nam w ramiona. Lecz, jest kilka działań, które możesz poczynić w celu odzyskania swojej dziewczyny. Na samym początku trzeba odpowiedzieć szczerze na bardzo ważne pytanie, z jakiego powodu mnie zostawiła? Czy powodem stała się utrata zainteresowania Twoja osobą, a może odejście do innego, chciała byście zostali przyjaciółmi, a może potrzebowała przerwy w waszym związku. A teraz odpowiedz sobie szczerze na kolejne pytanie: Czy jesteś w stanie naprawić to co było złe w waszej relacji czy też wyeliminować przyczynę waszego rozstania? Jeżeli twoja odpowiedz brzmi twierdząco – to wspaniale! Jesteś na drodze do odzyskania swojej miłości. Od razu po zerwaniu warto jest dać sobie nieco luzu i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A przede wszystkim nie myśleć cały czas o tym w jaki sposób odzyskać byłą partnerkę.

Jest to dobry czas by zadbać o siebie. Możesz, a nawet musisz przez ten czas pracować nad samym sobą, aby móc za jakiś czas pokazać się swojej dziewczynie jako całkiem nowy człowiek. To również odpowiedni czas na poprawienie relacji ze starymi przyjaciółmi, szukanie nowej pasji, co się z tym łączy pozyskiwanie umiejętności bycia samemu ze sobą. Ile czasu należy utrzymać bez kontaktu z ukochaną? Jest to sprawa indywidualna i tutaj już nie ma tzw. złotego środka. W tym czasie możesz zacząć przesyłać jej delikatne sygnały, że Twoje życie zmieniło się i to na lepsze. Doskonale mogą do tego posłużyć wszelkie media społecznościowe z jakich korzystacie. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wykorzystując taki sposób pobudzisz jej zainteresowanie i pojawisz się znowu w jej oczach jako całkiem atrakcyjna osoba. W tym etapie może znowu zaczniecie się spotykać. A stąd już tylko krok do odzyskania waszego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close