Manicure hybrydowy na pewno góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich miesięcy. Najprawdopodobniej jeszcze długo będzie się trzymać. Manicure hybrydowy Kraków zdecydowanie góruje nad malowaniem sobie paznokci normalnym lakierem ze względu na długą trwałość krycia a ponadto dość szybkie wysychanie. Zaraz po skończeniu malowania paznokci będziemy mogli porwać się zwykłym zajęciom.

 

Nie musimy czekać w nieskończoność, aż nasze paznokcie wyschną, a na koniec i tak zostać z ryską na pięknym lakierze. Hybrydy są zdolne do używania od razu po wyjściu z salonu kosmetycznego/ lub zrobieniu domowego manicure. Poza tym, posiadamy coraz to więcej sposobów. Jest dużo firm, jakie posiadają całą gamę towarów do paznokci hybrydowych.

 

Producenci zaskakują nas kolorami a dodatkowo innymi dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami typu cat eye a oprócz tego małymi diamencikami czy innymi elementami, jakie można mocować na swojego paznokcia. Hybrydowy lakier nakłada się szybko oraz efektownie, łatwo utwierdza i już jest gotowe! Istnieje możliwość wykonywać paznokcie hybrydowe zarówno w salonie, jak również w swoim zaciszu. Co należy wybrać? O ile nie jesteś doświadczona, a bardzo zależy ci na perfekcyjnym efekcie- umów się do salonu. Zrób tak również wtedy, gdy masz chęć na nieco bardziej szalone zdobienia albo lakier, którego nie jesteś do końca pewna a nie zamierzasz kupować.

 

Znakomitym pomysłem jest zakupienie zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Zwykle manicure zrobiony w domu trzyma się trochę krócej niż ten zrobiony w salonie. Sama wybierz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close