Manicure hybrydowy jest coraz bardziej atrakcyjny.

Hybrydowy manicure jest coraz to bardziej atrakcyjny. Z pewnością zawdzięcza to swojej wytrzymałości a także pięknemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwykłego lakieru, taka hybryda jest odporna na różne uszkodzenia a także nie odpryskuje. Paznokcie będą wyglądały na zdrowe i zadbane nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym właściwie jest paznokcie Kraków centrum?

 

Jest to połączenie normalnego lakieru do paznokci i żelu do wykonywania manicure. Możemy go zrobić w fachowym studiu albo we własnym lokalu mieszkalnego. Natomiast do samodzielnego wykonania hybrydy, potrzebny będzie na pewno zakup paru rzeczy, takich jak przykładowo kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to na pewno wielki wydatek, zaś kupione akcesoria wystarczą na długi czas a także będziemy potrafili wykonywać sobie sami hybrydy. Kiedy już zaznajomimy się bardzo dobrze z techniką robienia paznokci hybrydowych, cały zabieg ma możliwość zajmował do parunastu minut. Czas wykonywania jest krótki, zaś ostateczny efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest wcale trudne. Wystarczy spiłować wierzchnią warstwę paznokcia, na którym to jest hybryda. Kolejno zamaczamy wacik w preparacie na bazie acetonu, przykładamy do płytki paznokcia, na jakiej jest lakier i owijamy w folię aluminiową. Po piętnastu min. powinnaś sprawdzić, czy hybryda zaczyna schodzić. Jeżeli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilniczkiem albo patyczkiem drewnianym. Jeżeli nie, przykładamy ponownie nasączony wacik na kilka minut.

 

Po tym zabiegu, dobrzeużyć specjalnych odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę paznokcia. Warto być świadomym, iż jeśli nasze paznokcie są chore, uszkodzone lub osłabione, nie powinnaś kłaść na nie hybrydy, ponieważ to może pogorszyć ich stan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close