Dobrym sposobem na sprawdzenie swojej przyszłości jest codzienny horoskop.

Horoskop jest przeznaczony dla osób, jacy mocno wierzą w ukryte znaczenie pewnych znaków. Wszyscy posiadają znaki zodiaku, które są zależne od miesiąca, w którym się urodzili. Wszyscy wróżbici wierzą, iż zarówno znaki zodiaku jak i karty mają ukryte moce, jakie mogą przewidywać przyszłość. Wróżba jest to zdarzenie w przyszłości, jakie może się zdarzyć albo jest tobie pisane.

 

Jednakże nie możemy utożsamiać tegoż słowa z przeznaczeniem, ponieważ to całkowicie 2 różne hasła. Znakomitym sposobem na rozszyfrowanie własnej bliskiej i dalekiej przyszłości jest także horoskop codzienny. W globalnej sieci internet jest dużo witryn poświęconych temu zagadnieniu, a ponadto prowadzonych przez doświadczonych wróżbitów. W okresie pandemii coraz popularniejsze są streamy, na jakich wróżbici przepowiadają naszą przyszłość z magicznych kart lub przy użyciu naszego horoskopu. Na pewno nie ma badań potwierdzających skuteczność takich wróżb, ale absolutnie nic nie stoi nam na drodze, żeby w nie wierzyć.

 

Zdaniem niektórych osób wiara w tego typu rzeczy nie jest zgodna z religią katolicką oraz narusza sferę religijną a także wiarę w Jednego Boga. Myślę jednak, że warto odrobinę do tej sprawy podejść z dystansem, ponieważ prawdopodobnie nikt nie uwierzy, że karty potrafią wywołać demoniczne i nadludzkie siły. Sądzę, iż przepowiadanie przyszłości nie jest możliwe, bo składa się na nią tak dużo zmiennych, że nikt nie będzie w stanie jej odgadnąć. Do tego dochodzi faktwolnej i świadomej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close