Dobrym rozwiązaniem okazuje się chińska firma Xiaomi.

W teraźniejszych czasach, na zajęciach dodatkowych czy też w szkołach nie łatwo jest odnaleźć dzieci czy młodzież , które nie mają telefonów. Coraz młodsze dzieci namawiają swoich rodziców na taki podarek. Nie każdego rodzica stać jest jednakże na zakupienie komórki , którego cena sięga niemal 3 tysięcy zł w przypadku renomowanej marki, chociaż niejednokrotnie i takie można spotkać w podstawówkach, czy też liceach.

 

Czy jest opłacalne przepłacać a także nie spać dobrze po nocach zastanawiając się, kiedy to naszemu dziecku spadnie komórka czy też zbije się wyświetlacz, a może zdarzyć się tak, że jego kolega rzuci plecakiem naszego dziecka z telefonem znajdującym się w kieszonce? Dobrym rozwiązaniem staje się teraz chińska marka Xiaomi i nie ważne, czy zdecydujemy się na Xiaomi Mi czy Xiaomi Redmi, staniemy się posiadaczami naprawdę dobrego smartfona, który może konkurować z dużo droższymi telefonami innych marek. Parametry tych telefonów, częstokroć są o wiele lepsze, a cena zadziwiająco mała.

 

To nie oznacza, iż są one słabej jakości, bo opinie w naszym państwie o firmie Xiaomi są w rzeczywistości dobre. Sama firma mówi, że nie chce przekroczyć 5 procent marży, a piszą nawet, iż nie zarabiają na swoich budżetowcach, takowych jak Xiaomi Redme, ponieważ są one promocją dla marki. Xiaomi nie jest również młodym przedsiębiorstwem, bo powstało w 2010 roku a na swoim koncie ma już nieomalże 50 wzorów telefonów, a co się z tym wiąże, możemy zakupić komórkę tej spółki w przeróżnej cenie. Starsze modele, doskonale sprawdzające się dla dzieci są niezwykle przystępne cenowo, a te nowsze świetnie sprawdzą się dla młodzieży, a jednocześnie nie zrujnują naszej kieszeni.

Więcej: http://smartmarket.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close